Partnerstwo "Moje Sielce" i Centrum Wspierania Rodzin" Rodzinna Warszawa" Ognisko Mokotów zapraszają na:
WYJAZDY ROWEROWE
 
Daty wyjazdów:
29 maja
12 czerwca
3 lipca
11 września
 
Każdorazowo zbiórka w Ognisku Mokotów (ul. A. Grottgera 25a)
 
Zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek na wyjazdy rowerowe.

Za każdym razem jedziemy w inne miejsca.
 
Szczegóły dotyczące wyjazdów będą się pojawiać na FB 

Karol Mazur- pedagog, instruktor turystyki rowerowej
 
Zaproszenie od prowadzącego:
Zaprszam na serię wyjazdów do ciekawych miejsc w Warszawie. Wycieczki przystosowane dla wszystkich: jeśli nie masz roweru to nic, skontaktuj się z nami, a zorganizujemy dla Ciebie rower! Nie obawiaj się, że nie dasz rady - jedziemy powolutku, robimy przystanki 🙂 chcesz zabrać dziecko nie ma problemu - mamy siedziska! Jeśli masz pytanie to napisz do nas na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Wchodząc na wydarzenie będą państwo proszeni o wpisanie się na listę obecności i wypełnienie oświadczenie dotyczącego stanu zdrowia oraz w przypadku młodzieży posiadanie karty rowerowej.
 
Wyjazdy rowerowe są współfinansowane ze środków m.st. Warszawy - Dzielnicy Mokotów w ramach projektu "Sąsiedzkie Sielce IV" realizowanego przez INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.
 
W trakcie wyjazdów będzie robiona dokumentacja fotograficzna, która udostępniana zostanie do celów promocyjnych i weryfikacji odbytych wydarzeń.